תוכנית אדריכלית לבית פרטי

הבית הוא המקום שבו אנחנו מרגישים את המימוש האישי והמשפחתי שלנו. אדריכלות בתים פרטיים מתמקדת במימוש חלומותינו כלפי מקום המגורים עם היקרים לנו. תהליך בירור הצרכים, איכות הבנייה והליווי האישי בתהליך – כל אלה ועוד תלויים מאוד בבעל המקצוע שבחרנו. ליאת באר, המנוסה והמובילה בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים, חולקת איתנו את הידע כיצד למצוא את האדם הנכון שילווה אותנו בתהליך העיצוב, נותנת דוגמא לעיצוב בסגנון כפרי ומספרת שהכל מתחיל מהרצון לשנות.

תוכנית אדריכלית לבית פרטי: למצוא את האדם הנכון


עיצוב או שיפוץ בית פרטי עלול להיות בלאגן גדול. רק המחשבה על תוכנית אדריכלית לבית פרטי  עשויה למנוע מאיתנו להתחיל. יש הרבה פרטים שצריך להכיר, מחשבה רבה להקדיש לכל תוכנית אדריכלית לבית פרטי, סבלנות לשלבי הבנייה ותקווה שבסוף הסיפור ישתלם. עם יד על הלב, למי יש כוח לזה? רק למי שמוצא אדם שיוכל להפוך את תהליך עיצוב בתים פרטיים להרפתקה. לכן, חשוב שנמצא אדם שעוסק בתחום של אדריכלות בתים פרטיים בעל ניסיון ואישיות אליו נתחבר בקלות. אם תהיה בינינו הקשבה, רגישות והבנה, סימן שמצאנו את האדם הנכון.

אדריכלות בתים פרטיים – הסגנון הכפרי


אמנם אנו חיים בעולם מודרני, מוקפים במכוניות ובסמארטפונים, אך עמוק בפנים קיים בנו הצורך להיות יותר קרובים לטבע. השקט הכפרי, הקשר בין המשפחות – לכל אלו יש בנו געגועים. ניתן לעשות עיצוב וילות בסגנון כפרי, המתאפיין במראה מזמין וחם. נראה בו שימוש בעץ מלא, בריצוף טבעי ובאלמנטים ששואפים להכניס את הנוף הביתה. מי שעוסק בעיצוב פנים כפרי, כמו הנדסאי אדריכלות ומעצבי פנים, הם הדמויות שמסוגלות להוציא מאיתנו את הרצון לאווירה כפרית בבית ולממש אותו בפועל.

הרצון לשנות


השינויים שקורים אצלנו בחיים משפיעים על מראה הסביבה שלנו,  וגם להיפך – השינוי שאנחנו עושים בבית שלנו, משפיע על תחושותנו. תכנון בתים פרטיים, או בשם הכללי אדריכלות בתים פרטיים, הופך להיות נפוץ מסיבה זו.  אנשים מבקשים לחדש משהו בחיים ובבית. הרצון הוא לשינוי שישתלב עם איך שהיינו רוצים להרגיש. לעיתים זה מרחב יותר גדול לו אנו זקוקים, לפעמים זה שינוי בצבעי התאורה. העיקר הוא הרצון להרגיש בנוח בבית שלנו, עד הרצון הבא לשינוי.

בואו נדבר

השאירו פרטים בטופס ונשוב בהקדם.

כל הזכויות שמורות לליאת באר - אדריכלות ועיצוב פנים