עיצוב פנים דירות יוקרה גם אתם יכולים

אם גם אתם התרשמתם מתכנון אדריכלי ומעיצוב פנים דירות יוקרה תדעו שגם אתם יכולים. למעשה, כיום שירותיה של הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים הם שווים לכל נפש וכיס ופשוט חבל לפספס. זו ההזדמנות שלכם להפוך גם את ביתכם הצנוע ליצירת מופת אמנותית ואדריכלית, אז למה אתם מחכים? המשיכו לקרוא וגלו איך עושים את זה בהצלחה מבלי לפשוט רגל או יד. בשלוש מילים – יש למה לחכות או בשתי מילים – היכונו להפתעות ובכל מקרה כדאי ומומלץ להמשיך לקרוא..

עיצוב פנים דירות יוקרה בהישג יד

אם גם אתם רוצים שביתכם יראה כאילו יצא מז'ורנל בינלאומי של עיצוב פנים, אם גם אתם רוצים להינות ממחמאות מקיר לקיר ואם גם אתם רוצים ליהנות מדירה נאה ומכלים נאים שמרחיבים דעתו של אדם – יש לנו פתרון עבורכם. צרו קשר עם מעצבת פנים בעלת נסיון של 20 שנה בתחום ותתחילו לחיות את החלום. ואגב, אתם יודעים מה המשך המשפט של דירה נאה וכלים נאים אבל זה לא באחריותינו. האמת היא שגם תחילת המשפט לא  באחריותנו אלא באחריות מעצבת הפנים המופלאה שמיד תכירו.

פרקטיות ועיצוב

לפני שנכיר לכם את מעצבת הפנים שעושה פלאים נספר לכם שהיא מאמינה בשילובים:  בין פרקטיות לעיצוב, בין רצון הלקוח לדרישות התקציב ובעיקר ביצירת קונספט עיצובי אחיד ללא פשרות. למעשה, היא עושה שימוש בחומרים הטובים ביותר ויצאת עם כל לקוח למסע עיצובי ייחודי. התוצאה היא תמיד הרמונית ותמיד כוללת את כל התמונה כולל הפרטים הקטנים והגדולים. כי בינינו – מי שאמר שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים כנראה פספס את הפרטים הגדולים החשובים לא פחות.

נעים להכיר

עכשיו הזמן להכיר את ליאת באר, מעצבת פנים שעושה נפלאות בעיצוב פנים דירות יוקרה, בתים פרטיים, משרדים, בתי קפה ועוד היד נטויה אבל לצערינו היריעה שלנו קצרה. אתם יכולים ליצור קשר דרך הטלפון שמספרו 050-4771111 ולהתחיל לחיות את החלום. אנחנו בטוחים שגם אתם תהיו מרוצים כמו רבים לפניכם בכל רחבי הארץ מהשלמות, העיצוב, היצירה ובעיקר מהרמה הגבוהה ומהמקוריות. אז למה אתם מחכים?

עיצוב פנים דירות יוקרה והתאמה שלו לדרישות


כל אדם וכל משפחה המתגוררים בדירה משלהם, מעוניינים לעצב את הבית כך שהאווירה בתוכו תתאים לאופי המיוחד ולהעדפות שלהם. עם זאת, ישנן רמות שונות של עיצוב לבית, כאשר עיצוב פנים דירות יוקרה נמנה עם רמות העיצוב הגבוהות ביותר. מהו בעצם עיצוב הפנים לבית וכיצד ניתן להגיע לתוצאות הרצויות? מה בין עיצוב יוקרתי לבית לבין עיצוב סטנדרטי? היכן ניתן להזמין עיצוב דירות יוקרה שיענה על הדרישות והציפיות של דיירי הבית? כל התשובות בשורות הבאות. 


עיצוב פנים דירות יוקרה והשגת התוצאות הרצויות


עיצוב הפנים של הבית הוא סך כל הפעולות והאמצעים שבהם נעשה שימוש, על מנת ליצור את המראה המושלם והאווירה המושלמת בבית. זאת, שלא באמצעות עריכת שינויים קרדינאליים בבית, בדמות שבירת קירות, הקטנה או הגדלה של חללים באמצעות הזזת קירות או כל שינוי שנדרש לו אישור אדריכל או מהנדס, כשהשינויים מהסוג האמור לעיל נכללים בקטגוריה של שיפוצים. עם זאת, עיצוב פנים יוקרתי לבית עשוי לכלול הנמכת תקרות, בניית מזנונים או קרניזים וסוגים רבים נוספים של עבודה בגבס. 


עיצוב פנים יוקרתי וכל השאר


עיצוב פנים יוקרתי לבית, דורש השקעה ותכנית פעולה מוגדרת, בנוסף לרכישת פריטים ייעודיים שהמטרה שלהם לסייע ביצירת המראה והאווירה הרצויים. עם הפריטים הייעודיים כאמור לעיל ניתן למנות נברשות או גופי תאורה ייחודיים, כמו גם תמונות וציורי קיר מעניינים. עיצוב פנים דירות יוקרה כולל לעיתים גם רכישת ריהוט מלא, כחלק מתכנית עיצוב כוללת לחללים הפנימיים של הבית. מנגד, במקרים רבים אחרים, עיצוב הבית מתבצע באמצעות הריהוט והתאורה הזמינים בבית, והכפפה שלהם לצרכים ולרעיונות שנהגו על ידי איש המקצוע. גם במקרים הללו מתבצעת לעיתים רכישה ייעודית, אבל התקציבים עבורה הם נמוכים משמעותית מאלה הנהוגים בעיצוב בתים יוקרתי.


אם יש לך עניין לעצב את הבית שלך מחדש ולהשרות בו אווירה ייחודית ויוקרתית, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של ליאת באר יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בבניית תוכנית עיצוב וביצירת האווירה הנדרשת והמתאימה לגל הדיירים בבית.

עיצוב פנים דירות יוקרה | ליאת באר

בואו נדבר

השאירו פרטים בטופס ונשוב בהקדם.

כל הזכויות שמורות לליאת באר - אדריכלות ועיצוב פנים