עיצוב וילות – מדוע מדובר באתגר?

עיצוב וילות, לכאורה, היה צריך להיות משאת הנפש של כל אדריכל וכל מעצב פנים – שטח מאתגר העומד "לרשותך", דף לבן נקי , אשר רק ממתין שתשרבט עליו את יצירתך.

באופן מפתיע, עיצוב וילות נחשב למשימה מאתגרת, בעיקר משום שככל שהשטח הניתן לעיצוב גדול יותר, כמות הטעויות שמעצבים ואדריכלים עלולים לעשות בעת עיצובו גדלה. כך, שלמרות שייתכן כי עיצוב וילה הוא חלומו של כל אדריכל/הנדסאי אדריכלות, מומלץ לבחור באיש מקצוע שזוהי התמחותו, כמו ליאת באר, לדוגמא, שעוסקת באדריכלות בתים פרטיים ולא להסתכן עם אדריכל/הנדסאי אדריכלות  או מעצב פנים שאינם מתמחים בכך.

עיצוב וילות – חולמים יחד…

לעיתים קרובות, ההחלטה לבנות בית פרטי או וילה מלווה בקושי בבחירת האדריכל/הנדסאי אדריכלות הנכון, זה שמתאים בדיוק לצורך שלכם, זה שיידע לתרגם את החלומות וההגדרות שלכם לבית המושלם בעיניכם. מרעיון כללי או חלום ותיק אל תוכניות משמעותיות, שבסיום ביצוען, תוכלו לראות את הבית הניצב על הקרקע, לגור בו ולהגשים את חלומכם. מאחר וחלומות עשויים מחומר חמקמק במקצת, ומאחר וקשה לתאר "חלום" באופן ריאליסטי דיו, כזה שהיושב מולך יוכל להפוך אותו למציאות, בבחירת איש המקצוע שמולו תעבדו, תצטרכו למצוא מישהו שיוכל "לחלום" יחד איתכם. כלומר, איש מקצוע שהכימיה בינו לביניכם תהיה כ"כ חזקה, שהוא יוכל לתרגם את החלום שלכם לבית ממשי.

כיצד משפיעה המגמה על עיצוב המשרד בפועל?

דיברנו על התמחות בתחום, דיברנו על כימיה, הקודקוד השלישי במשולש של בחירת איש מקצוע, הוא ההוכחות בפועל, בשטח. מומלץ לקבל מהאדריכל/הנדסאי אדריכלות/המעצב רשימת פרויקטים של עיצוב וילות שהוא ביצע, לא להתעצל ולצאת לשטח לראות על מה מדובר. כדאי גם, אם אפשר, לדבר עם הלקוחות הגרים בוילות אותן עיצב איש המקצוע, ולקבל מהלקוחות פידבקים הנוגעים לעבודה המשותפת עימו. עבור מעצבי פנים והנדסאי אדריכלות, לקוחות מרוצים שחשים כי שיתוף הפעולה עימו הביא לתוצאות הנכספות, מהווים את כרטיס הביקור היעיל ביותר.

עיצוב וילות – עיצוב מותאם אישית

ליאת באר היא מעצבת פנים איכותית שמתמחה בעיצוב משרדים, דירות ווילות. עיצוב וילות יכול להיות עיצוב מותאם אישית שיכול לאפשר לנו להתאים את הבית שלנו לצרכים האישיים שלנו. אם אנחנו רוצים שהבית שלנו יתאים לצרכים האישיים שלנו כדאי לנו לחשוב טוב מאוד ולתכנן איך נעצב כל חדר וחדר בו. חשוב מאוד שנרגיש בנוח בבית שלנו ושהעיצוב יתאים לסגנון שאנחנו מתחברים אליו. אנחנו יכולים לעצב את הווילה שלנו בסגנון ים תיכוני או בסגנון ספרדי או סגנון איטלקי. חשוב שנהיה מודעים לסגנונות השונים שיש ואיזה סגנון הכי יתאים לנו.

עיצוב וילות – למה חשוב לשים לב בעיצוב של וילות?

כאשר אנחנו מעצבים וילות חשוב לשים לב לפרטים הקטנים ולא רק לפרטים הגדולים. עיצוב וילות יוקרתיות מצוי בפרטים הקטנים של העיצוב כמו בחירת הריהוט, בחירת הרצפות וגם הבחירה של הצבעים של הקירות. אם אין לנו רעיונות לבד איך אפשר לעצב את הווילה שלנו אנחנו יכולים להסתכל על וילות אחרות ולשאוב מהן השראה רבה. מעצבת פנים מומחית תוכל לקחת אותנו לסיורי השראה בווילות שונות כך שנוכל לדעת איזה סגנון עיצוב הכי מוצא חן בעינינו.

עיצוב וילות – ושדרוג הנכס שלנו

עיצוב וילות יכול לשדרג את הנכס שלנו. אם אנחנו רוצים שהווילה שלנו תהיה יוקרתית אנחנו חייבים להשקיע בעיצוב שלה. ככל שנשקיע יותר בעיצוב של הווילה שלנו כך היא תוכל להיות יוקרתית יותר והעיצוב יוכל לאפשר לנו ליהנות מנכס יוקרתי ונוח. עיצוב יוקרתי הוא עיצוב ששם לב לפרטים הקטנים ומשקיע בהם. העיצוב יכול לאפשר לנו לשדרג את הווילה שלנו ולהפוך אותה להרבה יותר יוקרתית.

בסופו של דבר לאנשים רבים יש חלום לגור בווילה. מגורים בווילה יכולים להיות נוחים מאוד ומפנקים והם יכולים להתאים למשפחה גדולה. אם אנחנו רוצים שהבית שלנו יהיה מקום נעים ונוכל לחיות בו הרבה זמן כדאי לנו שהוא יהיה כמה שיותר גדול. ככל שהבית שלנו יהיה גדול יותר כך יהיה לנו יותר מקום להגשים בו את כל החלומות והשאיפות האישיות והמשפחתיות שלנו.

עיצוב וילות | ליאת באר

בואו נדבר

השאירו פרטים בטופס ונשוב בהקדם.

כל הזכויות שמורות לליאת באר - אדריכלות ועיצוב פנים