מעצב פנים במרכז

תפקידו של מעצב פנים במרכז הינו תפקיד מורכב הדורש יכולות למידה גבוהות בתחומים טכניים וחוש עיצובי ואסטטי מפותח. ניתן ללמוד עיצוב פנים במוסדות אקדמיים רבים הן כתואר והן כלימודי תעודה.

מעצב פנים במרכז | ליאת באר

מה זה עיצוב פנים:


עיצוב פנים הינו תחום ממשפחת האדריכלות, המתעסק בשיפור, שיפוץ ושינוי של חללים במבנים במטרה להוביל למיצוי פונקציונאלי ואסטטי, וכל זאת במטרה לתת תחושה מסוימת לכל הנכנס לחלל. עיצוב של חללים וחדרים נפוץ מאוד בבתי עסק, משרדים, חנויות וכמובן בבתים ודירות פרטיות.

מעצב פנים במרכז: מה תפקידו?


מעצב פנים במרכז או בכל מקום אמון על הכנה והוצאה לפועל של תכנית עיצוב במטרה לענות על הצרכים של הלקוח. בעיצוב חלקים פנימיים במבנים נתקל המעצב לעיתים בחללים בעייתיים ויהיה עליו למצוא פתרונות יצירתיים במטרה להשיג את מטרותיו ולהציג ללקוח מוצר מוגמר שעונה על כלל הדרישות שלו.


מעצבי פנים חייבים להיות בקיאים בתחומים נושקים כגון, אדריכלות, חשמל, אינסטלציה, צבע, טקסטיל ועוד במטרה לבנות לעצמם ארגז כלים שימושי למציאת פתרונות ולבניית מוצר יצירתי, אסטטי ומעוצב. בנוסף, מעצב הפנים צריך לדעת להקשיב ללקוח ולעמוד בדרישותיו שכוללים תקציב מוגדר, עמידה בלוח זמנים ומתן מענה מדויק לטעמו.

איך לבחור מעצבת פנים?


בעת בחירה של איש מקצוע לביצוע עיצוב החללים הפנימיים במבנה כדאי מאוד לבחור לפי מספר פרמטרים:


המלצות – כדאי להתעניין ולשמוע המלצות מחברים ומכרים.


תיק עבודות – חשוב לראיין מעצב ולראות את תיק העבודות שלו המראה על הגיוון בעבודתו, מקצועיותו וניסיונו.


פגישה- פגישה עם איש המקצוע תראה על יחסי האנוש והחיבור ללקוח.


שליפה מהמותן – בעת הראיון תתארו למעצב את התחושות שתרצו לקבל מחלל מסוים ובחנו את הרעיונות שעולים לו ללא הכנה מוקדמת.


תעודה – אם חשוב לכם איפה למד, פשוט תשאלו.


הקשבה – תקשיבו לשאלות שהוא שואל אתכם, ותראו את רמת הירידה לפרטים שהוא מחפש במטרה לעמוד בכל הדרישות שלכם.

חשוב לזכור, בחיפוש מעצב פנים, לא צריך להתפשר ורצוי לחפש איש מקצוע שעונה על כלל הפרמטרים, בכל זאת, מי שיגור במוצר המוגמר הוא הלקוח והשאיפה צריכה להיות לקבל את החלל המתאים ביותר לו.

תחום עיצוב הפנים בבתים פרטיים ובעסקים, הפך למקובל מאד בשנים האחרונות. שכירת שירותיו הטובים של מעצב פנים במרכז ובאזורי הארץ האחרים הפכה לדבר שבשגרה. מדוע חשוב להקדיש מחשבה לעיצוב הפנים בבית המגורים ובעסק? כיצד כדאי לבחור את מעצב הפנים המתאים ביותר עבורכם?

עיצוב פנים ומנוחה נכונה בבית

בתחילת המאה שעברה הפכה הבנייה ההמונית והתעשייתית לסוג הבנייה הנפוץ ביותר. מתחמי מגורים ושכונות מגורים גדולות נבנו הן בערי תעשייה והן באזורים אחרים. הבנייה המהירה נתנה מענה לביקוש ההולך וגובר לבתים ודירות מגורים. אבל מצד שני, הבתים שנבנו ועדיין נבנים בצורה כזאת, הם לרוב בעלי מבנה זהה ונטול אישיות.

העלייה המהירה ברמת החיים בישראל הביאה בעלי בתים פרטיים, כמו גם בעלי דירות מגורים, לכדי הכרה שהפתרון המתבקש להימנעות מבנאליות משמימה, הוא עיצוב פנים ייחודי. הבית שלנו הוא מקום המפלט – "המערה המודרנית", כפי שהוא מכונה בספר פסיכולוגיה פופולארי. מעצב פנים במרכז מסייע לבעלי דירות ובתים המעוניינים בכך, לבטא בצורה טובה ומוצלחת את האישיות שלהם, באמצעות עיצוב פנים ייחודי לבית. המקום שבו אדם מבקש את השלווה והמרגוע, חייב להיות מעוצב בהתאמה מדויקת להעדפות שלו. עיצוב פנים איכותי ומוצלח, יכול לגרום גם לבית הבנאלי ביותר להפוך לייחודי, מפנק ומזמין, ולהעניק את השלווה והרוגע שכל כך נחוצים לכל אחד.

מעצב פנים במרכז לעסקים

אם עיצוב הפנים בבית הוא חשוב, הרי שעיצוב הפנים בעסק חשוב גם הוא. עיצוב כאמור חייב לשקף את אופי העסק, להיות אטרקטיבי וייחודי, אבל גם מזמין ומפנק. העיצוב צריך לגרום ללקוח הפוטנציאלי לרצות להשלים את העסקה שלשמה הגיע מלכתחילה לעסק. בעשורים האחרונים מקדיש כמעט כל עסק מחשבה מעמיקה ומימון לעיצוב הפנים. השקעה כזאת מוכיחה את עצמה שוב ושוב כהכרחית וכדאית.

אם החלטת לשכור את שירותיו של מעצב פנים במרכז, המומחים של ליאת באר אדריכלות ועיצוב פנים הם בדיוק מה שדרוש לך. השילוב בין מקצועיות ויצירתיות הוא הקלף המנצח של ליאת, המתמחה בתחום העיצוב, הן בשלב התכנון והבנייה של מבנה והן בעיצוב פנים במבנים קיימים. זה המקום וזה הזמן לעשות את הצעד הנכון – ליצור קשר.

בואו נדבר

השאירו פרטים בטופס ונשוב בהקדם.

כל הזכויות שמורות לליאת באר - אדריכלות ועיצוב פנים