הידעתם? תכנון אדריכלי יכול להיות מקורי

גם לכם נמאס להסתכל במגזיני עיצוב לראות תכנון אדריכלי שחוזר על עצמו? אולי תתפלאו אבל כיום ניתן להינות מתכנון מקורי שמשולב בעיצוב פנים בהתאמה אישית. באופן הזה הבית, העסק או המשרד שלכם לא יראו כמו כל השאר אלא יהיו יוצאי דופן וייחודיים, ממש כמוכם. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא כדי להכיר את מעצבת הפנים והאדריכלית שעושה את ההבדל. אבל תחילה כדאי שתדעו שניתן להנות מתכנון שונה ואישי גם מבחינה אדריכלית ובשלוש מילים : אפשר גם אחרת.

תכנון אדריכלי שונה ואישי

תכנון מבחינה אדריכלית חייב לקחת בחשבון את הדרישות והצרכים הספציפיים של הלקוח, את הפרקטיות, את התקציב שיש לכל אחד ואת ההעדפות שלו מבחינת חומרים, צבעים, עיצוב ועוד. למעשה, תכנון מבחינה אדריכלית הוא מסע ויצירה משותפים של הלקוח עם המעצב/ת ומיישם שני דברים : מצד אחד את ה"אני מאמין" העיצובי של בעל/ת המקצוע ומצד שני את אופי הלקוח. ועוד לא דיברנו כלום על העובדה שיש להתאים את עיצוב הפנים לעיצוב החיצוני.

אפשר גם אחרת

אם גם אתם רואים את אותו העיצוב של בית, עסק או משרד בוריאציות שונות זו תוצאה של אחד משני הדברים : או שהלקוח רוצה להיות כמו כולם ואין לו דעה אישית או שהמעצב/ת השתלט/ה. למעשה,  ברוב המקרים התוצאה היא שילוב של שניהם ולמזלכם יש מעצבת פנים שעובדת אחרת: היא מעצבת כל בית, עסק, משרד וכו' בהתאם לדרישות הלקוח ומיישמת את חלומותיו העיצוביים באמצעות תכנון מקורי, כולל עיצוב פנים, מפרט טכני ועוד.

מעצבת בכל הארץ

בואו להכיר את ליאת באר, מעצבת פנים שמתאימה לכל לקוח תכנון אדריכלי ייחודי בהתאם לדרישותיו העיצוביות, תקציביות, סגנוניות וכו'. תכנון זה יבטיח שהבית/עסק שלכם לא יהיה ולא יראה כמו כולם, כלומר שהאישיות הייחודיות שלכם תבוא לידי בטוי מבלי להתפשר על הרמה, על איכות החומרים ועל ההרמוניה והקונספט העיצובי. צרו קשר בטלפון 050-4771111 ותתחילו להיות מופתעים מהידע, הנסיון והאיכות של עבודותיה שמבוססות על 20 שנות עבודה בכל הארץ.   אז למה אתם מחכים?

תכנון אדריכלי | ליאת באר

בואו נדבר

השאירו פרטים בטופס ונשוב בהקדם.

כל הזכויות שמורות לליאת באר - אדריכלות ועיצוב פנים