הדרך לעיצוב וילות

עיצוב של בית פרטי או דירת יוקרה הוא תהליך ארוך שכולל לא מעט שלבים, בפרט כאשר מדובר על עיצוב וילות. וילה היא בית פרטי גדול ממדים ובעל חללים רבים שחייבים להקדיש להם תשומת לב ולהתייחס לייחודיות השונה שלה, אך גם לשמור על קו מנחה וקשר בין האזורים השונים בבית. אז מה צריך לדעת?

מבחוץ פנימה

כאשר ניגשים לעיצוב וילות מתחילים דווקא בתכנון המבנה החיצוני ורק לאחר מכן בתכנון החלל הפנימי. התכנון צריך להיות מותאם לקונספט העיצובי בהתאם לרצון הלקוח אך בעת ובעונה אחת גם פרקטי כך שיהיה לדיירי הבית נוח בעת שיגורו בו. זה אומר תכנון נכון של מיקום החדרים והחלונות בבית, תכנון חללים מרווחים בבית כמו חלל הכניסה וחללי מעבר, תכנון נכון של חדרי רחצה, חדרי ארונות ועוד.לאחר שהמעצב סיים את תכנון המבנה עצמו, נותר לו להתחיל ולאבזר את חלל הבית מבפנים, דבר אשר דורש  מיומנות רבה וחוש יצירתי גבוה במיוחד תוך הקפדה על סגנון העיצוב שהלקוח בחר.

סגנונות מרכזיים בעיצוב וילות

קיימים שלושה סגנונות מרכזיים בעיצוב וילות:

  • סגנון כפרי, במראה רך ורומנטי. ברוב הוילות יהיה גג רעפים אדום ושילוב של חומרים טבעיים כמו עץ, אבן ועבודות פרזול. פשטות היא העניין.
  • סגנון קלאסי, היוצר וילות מושקעות במראה אירופאי, בשילוב אלמנטים של עץ ואבן, רהיטים מאסיביים, גינות רחבות ידיים, פיתוחיםודקורציות. העושר ממש צועק מתוך המבנה המפואר, אך עם זאת ישנה הרמוניה רבה בעיצוב.
  • סגנון מודרני, המאופיין בקווים ישרים ונקיים, בסגנון הייטקיסטי. מינימליזם הוא שם המשחק, בלי קישוטיות ובלי העמסה.
     

מקצועיות היא שם המשחק

כשדנים בעיצוב פנים וילות יוקרה, רצוי לשכור את שירותיו של איש מקצוע שיש לו ניסיון וידע בתחום של עיצוב וילות, הדרושים על מנת לבצע את תכנון ועיצוב הוילה על הצד הטוב ביותר. ליאת באר, הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים בעלת ניסיון של 20 שנה בעיצוב וילות ודירות יוקרה, יודעת מה צריך להיות בכל חדר או אזור בבית. עיצוב בתי יוקרה ווילות הוא תחום ספציפי מאוד ולא כל מעצב פנים יכול לתת את השירות הזה. לכן חשוב לפנות אל מי שיש לו ניסיון רב ככל האפשר בתחום.

עיצוב וילות

בואו נדבר

השאירו פרטים בטופס ונשוב בהקדם.

כל הזכויות שמורות לליאת באר - אדריכלות ועיצוב פנים